O nas

Degradacja środowiska naturalnego, zanieczyszczenie powietrza, wody, gleby oraz gwałtowny wzrost emisji szkodliwych substancji do środowiska naturalnego spowodowały, że zdrowie wymaga szczególnej troski i uwagi.

Od wielu tysięcy lat we wszystkich kulturach ludzkość opierała praktyki lecznicze na lekarstwach pochodzących głównie ze świata roślin. Dzisiaj przy użyciu technologii jesteśmy w stanie uzyskiwać z roślin ekstrakty o najwyższej jakości, zawierające wysokie dawki cennych substancji leczniczych w stabilnej formie.

W wielu roślinach znajdują się naturalne, cenne związki organiczne, które mogą być wykorzystywane, jako zastępniki i uzupełnienie dla ich syntetycznych odpowiedników stosowanych w nowoczesnej medycynie Zachodu.

Sklep Herbitrum powstał jako wynik zainteresowań naturalnymi, zdrowymi produktami, ziołami i suplementami zdrowia, wspierającymi prawidłowe odżywianie oraz leczeniem naturalnymi sposobami.

Chcielibyśmy zaprosić do korzystania z produktów naszego sklepu. Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa naturalnymi metodami, które wspierają kondycje i stan naszego zdrowia.