Diabetes BilDi® MAX MSE dr Enzmann 30 Kapsułek

Diabetes BilDi® MAX to preparat, którego receptura została opracowana przez dr. Franza Enzmanna. W skład preparatu wchodzą najważniejsze substancje, których właściwości mają udowodniony wpływ na regulowanie gospodarki glukozy we krwi.

Więcej szczegółów


 • Wysyłka
 • Wysyłka od 10,00 zł
Cena:

246,90 zł

Dostępność produktu: niedostępny

 

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
2 5% Do 24,69 zł

Klienci kupujący ten produkt, zakupili również

Diabetes BilDi® MAX MSE dr Enzmann 30 Kapsułek

Diabetes BilDi MAX MSE dr Enzmann 30 Kapsułek   (suplement diety)

Synergia kluczowych substancji mitochondrialnych

Precyzyjnie dobrane składniki preparatu Diabetes BilDi® MAX, chronią i aktywują mitochondria komórek. Zastosowanie wysoce przyswajalnych form oraz odpowiednich porcji umożliwia dotarcie substancji odżywczych bezpośrednio do mitochondriów. W skład preparatu wchodzą: tauryna, koenzym Q10, witaminy B1, B3, B5, cynk, l- glicyna, l- cysteina, kwas glutaminowy, chrom i witamina D.

Skuteczność substancji w zakresie regulacji gospodarki glukozą

Diabetes BilDi® MAX to preparat, którego receptura została opracowana przez dr. Franza Enzmanna. W skład preparatu wchodzą najważniejsze substancje, których właściwości mają udowodniony wpływ na regulowanie gospodarki glukozy we krwi.

Czystość i bezpieczeństwo Diabetes Bildi® MAX

Preparaty stanowiące ofertę Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuły preparatów powstają na bazie 50 lat badań i praktyki dr. Franza Enzmanna, co gwarantuje zachowanie najwyższej czystości, jakości, a także niezmienności ich składu.

Synergia składników wspierających prawidłową gospodarkę glukozą

 • Odpowiednie połączenie kluczowych substancji odżywczych pozwala skutecznie wspierać funkcjonowanie mitochondriów komórek.
 • Właściwa kompozycja składników przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego (witaminy B1,B3, B5).
 • Dodatkowe wsparcie metabolizmu węglowodanów zapewniają pierwiastki takie jak cynk i chrom.
 • Ponadto chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
 • Cynk, biotyna i chrom wspierają zachowanie prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych: białek, węglowodanów i tłuszczy.
 • Uzupełnianie synergistycznych składników zalecane jest w celu zrównoważenia diety, zwłaszcza ubogiej w antyoksydanty i wysoko przetworzonej.

Dlaczego Diabetes BilDi® MAX?

 • Kompleks odpowiednio dobranych substancji zawartych w Diabetes BilDi® MAX umożliwia ich synergistyczne działanie, wsparcie prawidłowej pracy mitochondriów oraz regulowanie gospodarki glukozy we krwi.
 • Preparat zawiera substancje zaliczane do tzw. czynnika tolerancji glukozy, który wspomaga metabolizm węglowodanów i insuliny. W jego skład wchodzi chrom i aminokwasy: glicyna kwas glutaminowy i cysteina.
 • Ponadto obecność ważnych składników mitochondrialnych: m.in. koenyzmu Q10, tauryny, witamin B1, B3, B5, cynku i selenu pomaga zachować prawidłowe funkcje mitochondriów komórek.
 • Synergia składników zawartych w preparacie Diabetes BilDi® MAX pozwala zarówno na wsparcie prawidłowych procesów zachodzących w mitochondriach jak i powiązaną z nimi gospodarkę glukozą.

Wsparcie mitochondriów

 • Mitochondria do sprawnego funkcjonowania potrzebują szeregu kluczowych składników. W przypadku ich braku dochodzi do zaburzenia pracy tych organelli i wzmożonego działania wolnych rodników powodujących stres oksydacyjny.
 • Stres oksydacyjny uszkadza mitochondria, prowadząc między innymi do dysfunkcji kanałów jonowych i transporterów glukozy. Z związku z powyższym dla zachowania sprawnych procesów związanych z gospodarką glukozy ważne jest utrzymanie wysokiej aktywności mitochondriów.

- Wysoka Jakość z Niemiec -

Czystość i jakość preparatu

Wszystkie produkty MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann zawierają fizjologiczne substancje o najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich  dawkach i formie. Jedynie tak przygotowane substancje mogą w wystarczającej ilości trafić bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami.

Niemieckie Laboratorium MSE  dr Franz Enzmann, w oparciu o 40 lat badań,  gwarantuje nam zachowanie stałości składu i najwyższej czystości preparatów.

Jakość i czystość Diabetes BilDi®MAX

 • Formuły preparatów powstają na bazie 50 lat badań i praktyki dr. Franza Enzmanna. Zastosowane składniki to substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich porcjach i formie, które trafiają bezpośrednio mitochondriów komórek, a ich działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi.
 • Preparaty wytwarzane są w Niemczech i w Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Mitoceutyki powstają w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne i spełniają najwyższe standardy jakościowe. Trafiają one bezpośrednio do komórek, dlatego też w swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości. Najwyższą jakość Mitoceutyków potwierdzają zarówno certyfikaty jakości, jak i liczne pozytywne opinie Klientów. Skład oraz stężenie poszczególnych substancji jest zgodne z informacją na opakowaniu.

Producent: MSE Pharmazeutika GmbH 

Dr Franz Enzmann

Masa netto w opakowaniu: 30 kaps./31,77g

Składniki: tauryna, diglicynian cynku (cynk), ubichinol (koenzym Q10), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, chlorek chromu (III) (chrom), maltodekstryna, selenin sodu (selen), węglan wapnia, amid kwasu nikotynowego (niacyna), glicyna, glutamina, l-cysteina (cysteina),chlorowodorek tiaminy (tiamina), cholekalcyferol (witamina D), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zalecana porcja dzienna:1 kapsułka

Skład zalecanej porcji dziennej: (1 kapsułka) Ilość RWS*

Tauryna 400 mg -

Koenzym Q10 125 mg -

Niacyna 30 mg 188%

Cynk 30 mg 300%

Glicyna 15 mg -

Glutamina 15 mg -

Cysteina 15 mg -

Tiamina 10 mg 909%

Kwas pantotenowy 6 mg 100%

Chrom 200 μg 500%

Selen 200 μg 364%

Witamina D 25 μg 500%

*Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:1 kapsułka dziennie, popić wystarczającą ilością wody.

Sposób przechowywania:  przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej,w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi:Kobiety w ciąży i w okresie laktacji stosowanie preparatu  powinny skonsultować z lekarzem.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych.Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się  na opakowaniu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem.

Kraj pochodzenia:

Niemcy

Producent:

MSE Pharmazeutika GmbH

Dr Franz Enzmann

Nehringstrasse 15

61352 Bad Homburg

Niemcy

Importer:

Mito – Pharma Dorota Krawczyk

Sikorskiego 22, 66-400  Gorzów Wlkp.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Oceń produkt

Diabetes BilDi® MAX MSE dr Enzmann 30 Kapsułek

Diabetes BilDi® MAX MSE dr Enzmann 30 Kapsułek

Diabetes BilDi® MAX to preparat, którego receptura została opracowana przez dr. Franza Enzmanna. W skład preparatu wchodzą najważniejsze substancje, których właściwości mają udowodniony wpływ na regulowanie gospodarki glukozy we krwi.

Oceń produkt

Produkty powiązane