DR. ENZMANN® MAGNEZ MSE 300 MG 120 KAPSUŁEK

Wszystkie produkty MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann zawierają fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich dawkach i formie. Doskonale opracowane substancje trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami naukowymi.

Więcej szczegółów


  • Wysyłka
  • Wysyłka od 10,00 zł
  • Producent:
Cena:

145,00 zł

Dostępność produktu: niedostępny

 

DR. ENZMANN® MAGNEZ MSE 300 MG 120 KAPSUŁEK

DR ENZMANN MAGNEZ MSE 120 Kapsułek - SUPLEMENT DIETY

W 100% naturalny, wygodny i przystępny sposób na uzupełnienie energii -  reakcjach oddychania komórkowego w mitochondrium komórki

  • Magnez MSE o przedłużonym uwalnianiu

Ekonomiczne 120 dniowe opakowanie.

  • Koszt dziennej kuracji to: 0,99 zł.

---- Długi termin przydatności do spożycia ----

Dlaczego Magnez MSE?

Firma MSE dr Enzmann od 40 lat jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech, bezustannie tworzy preparaty gwarantując niezmienność składu oraz ich najwyższą jakość Doskonałej jakości preparat zawierający magnez w postaci tlenku magnezu.

Dla  uzyskania maksymalnego efektu, zaleca się przyjmowanie magnezu przez okres około 3 miesięcy. Preparat z Magnezem w postaci tlenku magnezu – gwarantuje całkowitą przyswajalność, dzięki powolnemu uwalnianiu substancji czynnej.

Magnez MSE to monopreparat, który uzupełnienia dietę w dokładnie daną substancję Preparat jest odpowiedni dla diabetyków

Produkt bezglutenowy

Magnez MSE - 300 mg magnezu, o długim uwalnianiu Magnez MSE to preparat naturalny, w wysokiej dawce 300 mg oraz o długim uwalnianiu. Taka forma preparatu skutecznie uzupełnia dietę w magnez. Formy magnezu o szybkim przyswajaniu powodują nagły wzrost stężenia tego pierwiastka we krwi, co niestety nie jest gwarancją przyswojenia go przez organizm.

Badania przeprowadzone przez: John Libbey Eurotext (Éditions médicales et scientifiques France: revues, médicales, scientifiques, médecine, santé, livres – Texte integral de l’article) potwierdzają, że najlepiej przyswaja się taki związek magnezu, który uwalnia się powoli, w mniejszym stopniu, ale dłużej podnosząc poziom we krwi i umożliwia organizmowi stopniowe przyswojenie magnezu, który przechodzi z jelit do krwi, podnosząc znacznie lepiej jego poziom wewnątrzkomórkowo.

Nagłe zwiększenie stężenia tego pierwiastka we krwi może powodować jedynie szybkie wyrzucenie go poza organizm. Magnez o długim uwalnianiu może być stosowany przez osoby cierpiące na nadkwasotę,  ma działanie osłaniające błonę śluzową.

Składniki: substancja czynna: tlenek magnezu, żelatyna, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych,

Porcja dzienna:        1 Kapsułek

Opakowanie zawiera:      120 dawek

Porcja dzienna zawiera       Ilość      %RWS*

tlenek magnezu              300 mg           80 %

* referencyjne wartości spożycia

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, spożywać podczas wieczornego posiłku, lub przed snem, popijając wystarczającą ilością wody.

Zawartość opakowania: 120 tabletek

Masa netto: 73,00 g

Dlaczego monopreparat ?

Bardzo ważne jest stosowanie preparatu z magnezem w postaci MONOPREPARATU, czyli z jedną substancją czynną.

Taka forma preparatu pozwala na precyzyjnie uzupełnienie diety w dokładnie ten  składnik, bez ryzyka niepożądanej interakcji (zahamowania wchłaniania lub wzajemnego znoszenia się poszczególnych substancji).

Ponadto zawsze należy wziąć pod uwagę, że nasza dieta bogata jest w wiele substancji odżywczych i dodatkowe ich uzupełnianie nie zawsze jest konieczne. Uzupełnianie diety powinno być prowadzone zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem danego organzimu.

Sposób przechowywania:  przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi:Kobiety w ciąży i w okresie laktacji stosowanie preparatu  powinny skonsultować z lekarzem.  Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się  na opakowaniu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem.

Kraj pochodzenia: Niemcy

Producent: INTERCELL Pharma GmbH

Altlaufstrasse 42

D-85635 Höhenkirchen

Deutschland

Importer:

Mito – Pharma Dorota Krawczyk

Sikorskiego 22, 66-400  Gorzów Wlkp.Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Oceń produkt

DR. ENZMANN® MAGNEZ MSE 300 MG 120 KAPSUŁEK

DR. ENZMANN® MAGNEZ MSE 300 MG 120 KAPSUŁEK

Wszystkie produkty MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann zawierają fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich dawkach i formie. Doskonale opracowane substancje trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami naukowymi.

Oceń produkt

Produkty powiązane