QUINOMIT® Q10 - UBICHINOL MSE DR.ENZMANN 50 ML

Preparat QuinoMit®Q10 fluid to rewolucyjne osiągnięcie w przyswajalności koenzymu Q10.  Efekt wieloletnich badań Laboratorium MSE dr F. Enzmanna.Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii mikroskopijnie małe cząsteczki są doskonale przyswajalne i całkowicie wykorzystywane przez organizm.

Więcej szczegółów


  • Wysyłka
  • Wysyłka od 10,00 zł
Cena:

523,00 zł

508,90 zł

-14,10 zł

Dostępność produktu: niedostępny

 

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
2 14,10 zł Do 28,20 zł

Klienci kupujący ten produkt, zakupili również

QUINOMIT® Q10 - UBICHINOL MSE DR.ENZMANN 50 ML

DR. ENZMANN QUINOMIT®Q10 - UBICHINOL MSE 50 ML - SUPLEMENT DIETY

Najbardziej aktywna forma koenzymu Q10 Ubichinol MSE.

Czystość 99,8% (suplement diety).

Najlepsza forma koenzymu Q10 MSE.

Charakteryzuje się najwyższą przyswajalnością wśród preparatów MSE na poziomie aż 60%

Jest 8-krotnie bardziej skuteczny od kapsułki, tabletki, czy proszku.

Masa netto 50,00 ml


Długi termin przydatności do spożycia

 Wyprodukowane i paczkowane w Niemczech

 Wysoka Jakość z Niemiec

Dlaczego Quinomit®Q10 fluid?

Najlepsza forma koenzymu Q10 MSE. Charakteryzuje się najwyższą przyswajalnością wśród preparatów MSE  na poziomie aż 60%

Jest 8-krotnie bardziej skuteczny od kapsułki, tabletki, czy proszku.Jest najbardziej zaawansowaną naukowo i technologicznie aktywną,  formą płynną koenzymu Q10 MSE w postaci ultra małych cząsteczek. Koenzym Q10 zawarty w preparacie pozyskiwany jest przy użyciu naturalnego procesu fermentacji, w 100 % naturalny i  identyczny z tym produkowanym przez ludzki organizm Dzięki swojej płynnej formie QuinoMit®Q10 fluid jest natychmiast przyswajalny bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej.

Forma płynna daje możliwość aplikowania preparatu osobom mającym problem z połykaniem. Zawarty w preparacie koenzym Q10 został oczyszczony za pomocą chromatografii cieczowej, dzięki czemu uzyskano najwyższy stopień czystości 99,8%.

Firma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech. Od 40 lat nieustannie tworzy wysokiej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu.

Preparat QuinoMit®Q10 fluid to rewolucyjne osiągnięcie w przyswajalności koenzymu Q10.  Efekt wieloletnich badań Laboratorium MSE dr F. Enzmanna. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii mikroskopijnie małe cząsteczki są doskonale przyswajalne i całkowicie wykorzystywane przez organizm.

To opatentowany preparat zawierający aktywną (zredukowaną), płynną formę koenzymu  Q10 w postaci ultra małych cząsteczek, niacynamid (B3) oraz glicerynę. Dzięki takiej postaci koenzym Q10 wchłania się doskonale przez śluzówkę jamy ustnej, jest natychmiast przyswajalny i całkowicie wykorzystywany przez organizm.

Badania wykazały, że ubichinol- (forma aktywna koenzymu Q10,  w porównaniu z ubichinonem - formą utlenioną jest 8 –krotnie lepiej przyswajalna. To oznacza, że koenzym Q10 dostarczony do organizmu w formie aktywnej (w przeciwieństwie do formy utlenionej) nie musi już ulec przekształceniu, by móc spełniać swoje zadania. Dodatkowo forma ultra małych cząsteczek  jest gwarancją niezwykle szybkiego dotarcia do mitochondriów komórek.

Dzięki licznym badaniom naukowym oraz zastosowaniu najnowocześniejszej technologii w procesie produkcji udało się stworzyć niespotykaną dotychczas biodostępność wynoszącą aż 60%.

Oznacza to, iż przyswajalność w porównaniu do tradycyjnych form (proszek, kapsułka) wzrosła 8-krotnie. Jedna dawka preparatu w postaci ultra małych cząsteczek to:  8,4 mg koenzymu Q10. Należy pamiętać o zróżnicowanym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Sposób użycia: 1 raz dziennie 5 pełnych naciśnięć pompki Quinomit Q10 fluid rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia.

Składniki: substancje czynne: ubichinol (koenzym Q10), niacynamid (amid kwasu nikotynowego, witamina B3), stabilizator: gliceryna, lecytyna sojowa; zawiera soję

Porcja dzienna:   5 pełnych naciśnięć pompki            

Opakowanie zawiera:     50 ml

Porcja dzienna zawiera: %RWS* Koenzym Q10 (Ubichinol):32,5 mg  Witamina B3 (Niacyna): 32,5 mg 6,5 mg (brak RWS*) 41%

* referencyjne wartości spożycia

Sposób przechowywania:  przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwagi: Kobiety w ciąży i w okresie laktacji stosowanie preparatu  powinny skonsultować z lekarzem.  Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się  na opakowaniu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem.

Kraj pochodzenia: Niemcy

Producent: MSE Pharmazeutika GmbH  Dr Franz Enzmann Nehringstrasse 15 61352 Bad Homburg  Niemcy

Importer: Mito – Pharma Dorota Krawczyk Sikorskiego 22, 66-400  Gorzów Wlkp.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Oceń produkt

QUINOMIT® Q10 - UBICHINOL MSE DR.ENZMANN 50 ML

QUINOMIT® Q10 - UBICHINOL MSE DR.ENZMANN 50 ML

Preparat QuinoMit®Q10 fluid to rewolucyjne osiągnięcie w przyswajalności koenzymu Q10.  Efekt wieloletnich badań Laboratorium MSE dr F. Enzmanna.Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii mikroskopijnie małe cząsteczki są doskonale przyswajalne i całkowicie wykorzystywane przez organizm.

Oceń produkt

Produkty powiązane