UBICHINOL® V 100 KANEKA QH 100 MG 300 KAPSUŁEK

NAJNOWSZA GENERACJA KOENZYMU Q10!!! - UBICHINOL JEST 8 x SKUTECZNIEJSZY NIŻ REGULARNY KOENZYM Q10. Aktywna, zredukowana forma Koenzymu Q10, opracowana przez najlepszego światowego producenta naturalnego Koenzymu Q10 – firmę Kaneka w Japonii.

Więcej szczegółów


  • Wysyłka
  • Wysyłka od 10,00 zł
Cena:

539,70 zł

Dostępność produktu: niedostępny

 

UBICHINOL® V 100 KANEKA QH 100 MG 300 KAPSUŁEK

UBICHINOL V100 AKTYWNA FORMA KOENZYMU Q10 (300 KAPSUŁEK) - (suplement diety)

Aktywna, zredukowana forma Koenzymu Q10, opracowana przez najlepszego światowego producenta naturalnego Koenzymu Q10 – firmę Kaneka w Japonii

1 kapsułka = 100 mg  Ubichinolu (800 mg Koenzymu Q10)

Koenzym Q10 zapewnia około 95% łącznej energii organizmu człowieka. 94% dostępnych na rynku produktów z koenzymem Q10 jest w postaci syntetycznej, w związku z tym są one tańsze i mniej wartościowe.

Producent: Kaneka Corporation, Japonia 

- Szybka wysyłka -

- Długi termin przydatności do spożycia -

Ubiquinol® (KanekaQHTM) - aktywna forma koenzymu Q10

Zawartość netto: 300 kapsułek po 500 mg = 204,00 gram

Zalecana do spożycia dzienna porcja: 1 kapsułki

Opakowanie wystarcza na: 300 dni

Składniki:  olej rzepakowy, ubichinol (Kaneka UbiquinolTM – aktywna forma koenzymu Q10), substancja emulgująca: estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu, substancja słodząca: wosk pszczeli, przeciwutleniacz: lecytyna sojowa (non GMO), środek zagęszczający: skrobia kukurydziana, stabilizator: glicerol roślinny, naturalny środek zagęszczający: karagen, barwnik: karmel, regulator kwasowości: fosforan disodowy.

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia:

1 kapsułka*:  Ubiquinol® (KanekaQHTM) - aktywna forma koenzymu Q10 100 mg

* zalecana dzienna porcja

Sposób użycia: 1 kapsułki dziennie popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem.

Aktywna, zredukowana forma Koenzymu Q10, opracowana przez

najlepszego światowego producenta naturalnego

Koenzymu Q10 – firmę Kaneka w Japonii

Koenzym Q10 jest niezbędny dla życia każdej komórki naszego ciała. Jest podstawowym elementem łańcucha oddechowego, biorąc czynny udział w przenoszeniu protonów i elektronów. Gdy przekroczymy 35 rok życia jego niewystarczająca ilość w organizmie zaczyna być zauważalna, dlatego też niezbędna jest jego suplementacja. Koenzym Q10 może występować w dwóch formach – utlenionej (UBICHINON) i zredukowanej (UBICHINOL).

Koenzym Q10 to produkt pochodzący z procesu ekstrakcji fermentowanych drożdży, nie posiada formy cis i jest identyczny w swojej budowie z wytwarzanym przez organizm ludzki. Tylko 4%-6% sprzedawanego aktualnie na świecie Koenzymu Q10 pochodzi z naturalnego procesu fermentacji, dlatego też jest on znacznie droższy od tego uzyskiwanego w sposób syntetyczny.

Koenzym Q10 to „super paliwo” dla naszego organizmu. Dostarcza niezbędnej energii do przetrwania każdej komórki i tkanki.

Występuje w każdej części organizmu, a konkretnie w mitochondriach, czyli tam gdzie wytwarzana jest energia. Największa jego koncentracja znajduje się jednak w komórkach mięśnia sercowego. Serce to najbardziej zapracowany organ naszego ciała, potrzebuje zatem bardzo dużo energii aby podołać nieustającej pracy. Organizm ludzki jest zdolny sam wytwarzać koenzym Q10, ale nie zawsze w ilościach wystarczających do prawidłowego funkcjonowania.

Koenzym Q10 rozpuszcza się w tłuszczach, dlatego jeśli ma on formę proszku należy przyjmować go w trakcie lub bezpośrednio po posiłkach lub rozpuszczać w łyżce oliwy z oliwek. Natomiast Ubichinol jest zamknięty w specjalnej tłuszczowej kapsułce, gotowy do spożycia bez określonych warunków.

Mając na uwadze, to co najcenniejsze - nasze zdrowie, nigdy nie zadowalaj się drugorzędnym produktem. Ubichinol to najwyższej jakości produkt, wśród suplementów diety.

Japońska firma Kaneka jest pierwszym na świecie producentem naturalnego ubichinolu.

przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci  

Uwagi:

Preparatu  nie powinny zażywać kobiety w ciąży i karmiące. Osoby zażywające leki powinny spożywać ten produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza. Zażywanie suplementu diety zaleca się skonsultować z lekarzem w przypadku zaburzeń krzepliwości krwi. Suplementu diety nie powinny zażywać osoby uczulone na soję. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej  porcji do spożycia w ciągu doby.

Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się  na opakowaniu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem.    

  Kraj pochodzenia: JAPONIA  

Producent: Kaneka Corporation, Japonia

  Dystrybutor: Kenay Sp.J. ul.Częstochowska 25 62-800 Kalisz

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Oceń produkt

UBICHINOL®   V 100  KANEKA QH 100 MG 300 KAPSUŁEK

UBICHINOL® V 100 KANEKA QH 100 MG 300 KAPSUŁEK

NAJNOWSZA GENERACJA KOENZYMU Q10!!! - UBICHINOL JEST 8 x SKUTECZNIEJSZY NIŻ REGULARNY KOENZYM Q10. Aktywna, zredukowana forma Koenzymu Q10, opracowana przez najlepszego światowego producenta naturalnego Koenzymu Q10 – firmę Kaneka w Japonii.

Oceń produkt

Produkty powiązane