KURKUMA MICELIZOWANA NOVASOL® KENAY CURCUMIN 800 MG 240 LICAPS

Solubilizacja micelarna kurkumy zapewnia szybkie wchłanianie oraz wysoką biodostępność. Jest to proces zwiększania rozpuszczalności substancji. Badania potwierdzają lepszą przyswajalność kurkumy NovaSOL® w porównaniu z tradycyjnymi ekstraktami kurkumy. Dzięki technologii solubilizacji otrzymujemy stabilną, wysoko biodostępną kurkumę.

Więcej szczegółów


  • Wysyłka
  • Wysyłka od 10,00 zł
Cena:

338,00 zł

Dostępność produktu: niedostępny

 

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
2 20,10 zł Do 40,20 zł
3 30,10 zł Do 90,30 zł

KURKUMA MICELIZOWANA NOVASOL® KENAY CURCUMIN 800 MG 240 LICAPS

KURKUMA MICELIZOWANA AQUANOVA  800 mg 240 Kapsułek  Licaps (suplement diety)

185 x lepiej biodostępna niż tradycyjny ekstrakt z kurkumy

  • Produkty w postaci zmicelizowanej tworzą one solubilizaty lipofilnych (tłuszczolubnych, nierozpuszczalnych w wodzie) substancji.

-- Wyprodukowane w Niemczech --

-- Długi termin przydatności do spożycia --

Solubilizacja micelarna kurkumy zapewnia szybkie wchłanianie oraz

wysoką biodostępność. Jest to proces zwiększania rozpuszczalności

substancji. Badania potwierdzają lepszą przyswajalność kurkumy

NovaSOL® w porównaniu z tradycyjnymi ekstraktami kurkumy.

Dzięki technologii solubilizacji otrzymujemy stabilną, wysoko

biodostępną kurkumę, która zachowuje swoje cenne właściwości

prozdrowotne w znacznie niższych porcjach.

Opakowanie zawiera: 240 kapsułek (400 mg)

Porcja dzienna: 1 kapsułka

Sposób użycia:1 kapsułka dziennie, podczas jedzenia.

Składniki: ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa L.); standaryzowany na zawartość kurkuminoidów: 6%; kwas L-askorbinowy (witamina C); cholekalcyferol (witamina D); otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza

Porcja dzienna zawiera: 1 kapsułka

NovaSol® Curcumin - ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa), standaryzowany na 6% kurkuminoidów – 48 mg 800 mg

Witamina D (cholekalcyferol) 8,6 µg 172% RWS*

Witamina C 26,0 mg 33% RWS*

* Referencyjna Wartość Spożycia

Masa netto: 228,00

Główne korzyści procesu micelizacji firmy AQUANOVA

1. Technologia

Przenoszenie zmicelizowanych substancji (rozpuszczalnych w tłuszczach i nierozpuszczalnych w wodzie) do produktów końcowych zachodzi bezpośrednio, z wyłączeniem kolejnych etapów produkcyjnych.

2. Wchłanianie/przenikanie

Badania naukowe potwierdzają wysoką wchłanialność zmicelizowanych aktywnych składników przez skórę i jelita. Substancje rozpuszczalne w tłuszczach tj. wit.E, są wchłaniane z wykorzystaniem soli kwasów żółciowych i enzymów poprzez tworzenie miceli w jelicie cienkim. Jednak proces ten cechuje niska biodostępność wchłanianych substancji. Wykorzystanie produktów w postaci zmicelizowanej firmy AQUANOVA, omija proces tworzenie miceli w jelitach, co zapewnia wyższą biodostępność aktywnych substancji.

3. Stabilność

W porównaniu z emulsjami, produkty w postaci zmicelizowanej AQUANOVA są stabilne (temperatura, pH - kwasy żołądkowe) oraz niepodatne na zanieczyszczenia mikrobiologiczne.

4. Nowe zastosowania substancji nierozpuszczalnych w wodzie

Micelizacja aktywnych substancji zapewnia nowe zastosowanie tej technologii w żywności, kosmetykach i lekach, a także biotechnologii.

5. Ochrona środowiska

Z uwagi na lepsze wchłanianie i biodostępność micelizowanych aktywnych substancji, można zmniejszyć ilość aktywnych składników w produkcie końcowym. Takie działanie jest przyjazne dla środowiska.

LICAPS & logo są znakami towarowymi Lonza lub jej filii.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci

Uwagi: Preparatu  nie powinny zażywać kobiety w ciąży i karmiące. Osoby zażywające leki powinny spożywać ten produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza. Zażywanie suplementu diety zaleca się skonsultować z lekarzem w przypadku zaburzeń krzepliwości krwi. Suplementu diety nie powinny zażywać osoby uczulone na soję. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej  porcji do spożycia w ciągu doby.

Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się  na opakowaniu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem.

Nie zawiera: glutenu, laktozy, soi, pestycydów, herbicydów, rozpuszczalników w całości naturalna

Kraj pochodzenia: NIEMCY

Producent:  Capsugel/LONZA, Belgia

Dystrybutor: Kenay Sp.J. ul.Częstochowska 25 62-800 Kalisz

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Oceń produkt

KURKUMA MICELIZOWANA NOVASOL®  KENAY CURCUMIN 800 MG 240 LICAPS

KURKUMA MICELIZOWANA NOVASOL® KENAY CURCUMIN 800 MG 240 LICAPS

Solubilizacja micelarna kurkumy zapewnia szybkie wchłanianie oraz wysoką biodostępność. Jest to proces zwiększania rozpuszczalności substancji. Badania potwierdzają lepszą przyswajalność kurkumy NovaSOL® w porównaniu z tradycyjnymi ekstraktami kurkumy. Dzięki technologii solubilizacji otrzymujemy stabilną, wysoko biodostępną kurkumę.

Oceń produkt

Produkty powiązane